agentura
Agenturní činnost

Organizace a pořádání historických akcí, jarmarků, tržišť, plných tance, šermu, kejklení, dětských her, ohňových představení a hudby. Pronájem sálu 10x18m pro různé akce. Pronájem rekvizit. Kaskadérské akce pro film.

Rekvizity

Máme k dispozici vlastní dvoustan, který je velmi netradiční, ale zároveň vhodný pro všechny typy historickcýh akcí. K němu je ještě oddělený přístřešek, pod, který se umisťuje sezení. Tedy stůl a lavice. Dále lze zajistit další stany tohoto netradičního vzorování a vytvořit tak rozsáhlejší tábor.

Aby bylo ležení kompletní, máme k dispozici stojany na zbroje (možno zapůjčit i se zbrojí), stojany na zbraně (s možností zapůjčení zbraní) a další dekorativní rekvizity (prapory, kůže, různé látky, truhly, atd.). Lze tedy z našich rekvizit sestavit rozsáhlý samostatný tábor (ležení).

K dispozici máme vlastní čtyři velké dřevěné stoly (lze rozmontovat a snadno složit). Rozměry jsou 3,2 m x 1,2 m standardní výšky a ke každému z nich dvě dřevěné lavice.

Na lavice lze využít kůže, kterých máme několik (beran, nutrie, pes, kanec, atd.). Tyto kůže lze použít i pro dekoraci tábora.

Dále jsou to zbraně (meče, šavle, kordy, sekery, bijáky, palcáty, atd.), zbroje, štíty, kuše, luky, atd.